Nová aplikace MyHummy

 
 

Šumící srdíčko MyHummy medvídka můžete jednoduše ovládat smartfonem. Aplikace MyHummy slouží k ovládání šumícího srdíčka medvídka. Umožňuje rychlý a intuitivní výběr všech nastavení šumícího mechanismu:

  • Zapínání/vylučování šumícího srdíčka medvídka
  • Výběr šumu: bílý šum (připomínající zvuk fénu na vlasy), růžový šum, šum mořských vln, šum padajícího deště a šum plodové vody s tlukoucím srdcem.
  • Nastavení hlasitosti šumu: výběr hlasitosti zvuku vydávaného šumícím medvídkem
  • Nastavení času trvání šumu – jak dlouho bude šumící mechanismus vydávat zvuk. Maximální doba provozu šumícího srdíčka je 12 hodin.
  • Aktivace režimu senzoru spánku – zapnutí režimu senzoru spánku znamená, že po automatickém vypnutí šumícího mechanismu přejde šumící medvídek do režimu pohotovosti. Šum se automaticky znovu zapne, když dítě začne plakat nebo naříkat nebo se jeho okolí stane hlučnější a na telefonu/tabletu se objeví oznámení o zapnutí senzoru spánku.
  • Alarm – aplikace umožňuje používat senzor spánku, i když je šumícího mechanismus vypnutý, šumící medvídek v režimu pohotovosti bude i nadále aktivní a zapne alarm na telefonu/tabletu rodiče, když se dítě vzbudí a začne plakat nebo se jeho okolí stane hlučnější.
  • Monitorování stavu baterie v šumícím mechanismu.
  • NOVINKA!!! Editor fotografií z nejdůležitějších okamžiků života dítěte – díky této aplikaci můžete pořizovat fotografie z výjimečných událostí ze života dítěte (první úsměv, první zoubek, první krok…), jednoduše označit tento okamžik nálepkou v telefonu a vytvořit pamětní album.

Zásady ochrany osobních údajů

FAQ

Zkontrolujte, zda je v telefonu zapnuta funkce bluetooth.

Technologie bluetooth, kterou používá šumící medvídek, má své omezení: dosah a čas reakce. Zkuste se s telefonem k šumícímu medvídkovi přiblížit a chvilku počkejte. Stav spojení signalizuje ikonka hlavy medvídka uprostřed horní části displeje. Aplikace nefunguje, pokud je hlava šedá. Zkontrolujte, zda je v telefonu zapnuté bluetooth.

Domníváte-li se, že senzor spánku správně nefunguje, kontaktujte nás na adrese appdev@myhummy.com pro získání technické podpory při nastavení zařízení.

Aplikace funguje se šumícím mechanismem modelu MB01, MB02 – jedná se o mechanismus mátové barvy ve tvaru srdce s bílou hlavou medvídka. Ostatní mechanizmy s aplikací nekomunikují.

Aplikace funguje pouze na zařízeních s Androidem verze 4.4 a novější. Zkontrolujte, zda máte příslušnou verzi operačního systému Android.

 

Designed by Visuala.pl logo Visuala Lab